Mevlana Kebab - Allee Budapest

3,7Kiszolgálás
2,7Hangulat
3Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Holiday Hotel Csopak
27.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Mevlana Kebab - Allee Budapest vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2234 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42642 feltöltött kép
Átlagos 2024. március 25.egyedül járt itt
Na jó, hát nem mehet le minden nap a szegényember Őriszentpéterre a Pajtába, máshol is kell tudni enni valamit, és ilyenkor az is egy szempont, hogy hol voltam régen? Hátha közben jobb lett vagy rosszabb? Ebédtájt meg mindig egyre alacsonyabbra kerül a mérce, ilyenkor elmosódnak az emlékek, csak a megszerzendő préda válik fontossá.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
2Hangulat
Itt fényképeztem:
Mevlana Kebab - Allee Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Allee Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Allee Budapest - BelsőMevlana Kebab - Allee Budapest - Külső képMevlana Kebab - Allee Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Allee Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Allee Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Allee Budapest - Étel/ital
Átlagos 2022. január 21.egyedül járt itt
Elsétáltam félkörben az Allee étkezői előtt, hol jön meg az étvágyam. Végigmentem a Humuszig, és sehol. Na, akkor vissza az elejére. Ha sok ételt nézeget az ember, megéhezik és egyre alacsonyabbra teszi a lécet. Itt nem áll senki sorban, jó lesz itt, ez sem mérgező. . . mondtam magamnak. Kértem buta képpel egy gyros-tálat.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
Átlagos 2018. július 19.egyedül járt itt
Azt hiszem, régen ezen a sarkon egy olasz gyorsétterem állt az Allee-ban. Sebaj, késő van, a többi éppen zár, a Vok-ba készültem, már éppen elszámolnak, mindjárt húzzák le a redőnyt, a Főzelékfaló meg már ki is halt. Akkor ide.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás