Miksa Cafe Budapest

Miksa Cafe Budapest
Miksa Cafe BudapestMiksa Cafe Budapest
Miksa Cafe BudapestMiksa Cafe Budapest

Miksa Cafe Budapest bemutatkozása

ÉPPEN ÁTALAKÍTÁS ALATT VAGYUNK. 1000% ÖKOSÍTUNK! KÉRJÜK, MARADJATOK VELÜNK. VÁRHATÓ NYITÁS MÁRCIUSBAN.

Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással
Ikonikus feltöltődés a Helikonban
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely

Miksa Cafe Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2016. február 21.egyedül járt itt
A Falk Miksa utca déli végén, a már korábban meglátogatott Baristum mellett működő bisztró-kávézó, vagy ahogy Miksáék meghatározták magukat: "Fenntartható élelem városlakóknak". Nekem a Miksa jobban tetszett, mint a Baristum, itt az ételek sokkal finomabbak és változatosabbak.
Miksa Cafe Budapest - Étel/italMiksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étel/italMiksa Cafe Budapest - BelsőMiksa Cafe Budapest - BelsőMiksa Cafe Budapest - BelsőMiksa Cafe Budapest - Étel/italMiksa Cafe Budapest - Étel/italMiksa Cafe Budapest - Külső képMiksa Cafe Budapest - BelsőMiksa Cafe Budapest - Külső képMiksa Cafe Budapest - Külső képMiksa Cafe Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 16.a párjával járt itt
A Miksa a Baristum tőszomszédságában működik, egy fokkal meggyőzőbb volt az előbbinél, nálam már eléri az 5 pontot. A csokis túrós pohárdesszert kifejezetten jó volt, jó alapanyagokat használtak hozzá, ízre, állagra egyaránt meggyőzött.
Miksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étlap/itallapMiksa Cafe Budapest - Étel/italMiksa Cafe Budapest - Étel/italMiksa Cafe Budapest - EgyébMiksa Cafe Budapest - Külső kép