Mitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Mitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest vélemények

Kiváló 2024. május 2.a párjával járt itt
Ma jártam a Mitziben. Mivel sok rosszat olvastam róla ezen az oldalon ezért megnéztem másik értékelős oldalt, ott csak jót írtak. Ezért elmentünk és nagyon finom koktélt ittam (a párom mocktailt) és az ételeink is ízletesek voltak.
A felszolgáló lány mondta, hogy 2 éve új a management és azóta folyamatosan fejlődik a hely.
Úgyhogy én csak ajánlani tudom!
Mitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2285 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44096 feltöltött kép
2024. április 4.egyedül járt itt
Az ember sokszor nem a hidakon vagy a víz hátán, sajkán megy át Budáról Pestre vagy fordítva, hanem inkább a föld alatt, mint egy vakond. Azaz metrón. Na, és jöttem éppen a kis alagútban a Duna alatt, és eszembe jutott, hogy ebéd után van, nem is ittam, se kávé, semmi. . .
Mitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Külső képMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Külső képMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Külső kép
Szörnyű 2022. december 4.barátokkal járt itt
Grogot és palacsintát fogyasztottam . A grogot ami máshol forró ital , vissza kellet küldeni hogy melegítsék meg mert még langyosnak sem volt mondható. . Ezután ért egy másik kellemetlenség a palacsinta is hideg volt, a széle pöndörödött a szárazságtól. Kértem hogy ezt is melegítsék föl .
2019. december 10.egyedül járt itt
Ez a hely a Béla kistestvére, a Béla pedig egy kiváló, többcélú gasztro- és közösségi hely a Bartók Béla úton. A tulaj, a törekvés ugyanaz, jó az irány, ez egy kiállító galéria, kávéház és valamilyen szinten bisztró is, ma itt ettem éppen. Úgy dobta a sors, hogy tegnap is, ma is indiait ettem, bár egyáltalán nem készültem erre.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2019. november 10.barátokkal járt itt
Underground - avantgárd hangulatú kávézó és találkahely a Bartók Béla út legelején, a Gellért tér közelében. A beltér kialakítása belsőépítészeti szempontból minimalista, romkocsmás, a "kortárs" jelző pedig arra utal, hogy az emeleten egy kortárs kiállítások megrendezésére alkalmas galériaszintet alakítottak ki.
Mitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - EgyébMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Külső képMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Külső képMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - MosdóMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - MosdóMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - BelsőMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étel/italMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Étlap/itallapMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár Budapest - Egyéb