Mon Crémi - Lurdy Ház Budapest

2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Mon Crémi - Lurdy Ház Budapest vélemények

Kiváló 2023. április 17.barátokkal járt itt
A Lurdy-ház emeleti szintjén az egyik legjobb helyen található a Mon Crémi cukrászda. Nekik külön körbejárható standjuk van, mögötte saját asztalok szeparált környezetben, színes dekorációval, érdemes ide betérni. Ha ide beülünk, úgy érezzük magunkat, mintha nem is egy plázában lennénk.
Mon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - EgyébMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - BelsőMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étlap/itallapMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étlap/itallapMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - BelsőMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - BelsőMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Belső
2021. július 15.családjával járt itt
1 héten belül kétszer jártunk a Mon Crémi-ben. Első alkalommal teljesen elvarázsolt a hely hangulata, a kedves fogadtatás és a minőség. Egy kicsit zavaró, hogy a kiszolgálók szinte "lesben állnak", mikor vihetik el az üres poharakat, kelyheket és 5 percenként odajönnek az asztalhoz, hogy kérünk-e még valamit, de mindezt a lelkesedés számlájára írtuk, és nem volt rossz érzésünk.
Kiváló 2021. június 25.egyedül járt itt
A Mon Cremi egy csúcscukrászda egy plázában. Ritka találkozás. Rendkívül vonzó sütiket kínálnak a minőségnek megfelelő áron. Jómagam egy cukormentes málnatortát kértem, amire 1190 forintot fizettem, jó állagú, jó ízű sütit kaptam, amit percek alatt eltüntettem. Mellé két deci frissen préselt narancslevet kértem (600 ft).
Abszolút meg voltam elégedve, ez tisztes 5 pont.