4,6

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg
84.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mon Crémi - Lurdy Ház Budapest vélemények

2021. július 15.családjával járt itt
1 héten belül kétszer jártunk a Mon Crémi-ben. Első alkalommal teljesen elvarázsolt a hely hangulata, a kedves fogadtatás és a minőség. Egy kicsit zavaró, hogy a kiszolgálók szinte "lesben állnak", mikor vihetik el az üres poharakat, kelyheket és 5 percenként odajönnek az asztalhoz, hogy kérünk-e még valamit, de mindezt a lelkesedés számlájára írtuk, és nem volt rossz érzésünk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 25.egyedül járt itt
A Mon Cremi egy csúcscukrászda egy plázában. Ritka találkozás. Rendkívül vonzó sütiket kínálnak a minőségnek megfelelő áron. Jómagam egy cukormentes málnatortát kértem, amire 1190 forintot fizettem, jó állagú, jó ízű sütit kaptam, amit percek alatt eltüntettem. Mellé két deci frissen préselt narancslevet kértem (600 ft).
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Mon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMon Crémi - Lurdy Ház Budapest - Étel/ital