Moszkva Tér Bisztró - Belvárosi Piac Budapest
1054 Budapest, Hold u. 13.

Moszkva Tér Bisztró - Belvárosi Piac Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Moszkva Tér Bisztró - Belvárosi Piac Budapest vélemények

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiam unszolására családi programként látogattunk ki a Hold utcai kajapiacra, mert orosz kajcit szeretett volna kostolni. :-) Kellett pár perc, mire levadásztunk három ülőhelyet. Választék elég korlátozott, viszont mi konkrét elképzeléssel mentünk. Az árak, na azok elég húzósak, de ez úgysem minden napos.
Balatonberény

2020. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
A múlt héten a Hold utcai éttermek közül a Moszkva tér került sorra. Kollégámmal szoljanka levest és húsos pelmenyt ettünk, mindkettő finom volt, diákkori orosz nyelvtanulási élményeim jöttek vissza. Itt sorszámot kap a vendég a rendelés után, így ezt kiabálják, mikor kész az étel. A hangulat olyan mint a többi helyen a csarnokban, az árak nem túl alacsonyak.
Cegléd
Gyöngyös

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hold utcai piacon mindegyik vendéglátóhelyet igyekszünk kipróbálni, hétköznap ebédidőben könnyen útba tudjuk ejteni a kollégákkal. A Moszkva térről sok áradozó, dicsérő nyilatkozatot olvastunk, s a piacon járva többször is azt tapasztaltuk, hogy előttük volt a legnagyobb tumultus, így majdnem utolsóként került sor rájuk, a többi helyre könnyebben bejutottunk, vagy csak szerencsésebb volt az időzítés.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hónapok óta várom, hogy megnyisson végre a Hold utcai vásárcsarnokban a Moszkva tér, mely az egyik legjobb hazai étterem, az Ostrom utcai Arany Kaviár permutációja, úgy viszonyul hozzá, mint a Buja Disznók vagy a Séf utcája a Bock bisztróhoz. Mivel az anyaintézmény alapprofilja az orosz konyha, nem meglepő, hogy a Moszkva tér népszerű orosz fogásokat kínál elérhető áron, borscs-t, szoljankát, pelmenyt és hasonlókat.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 17.605,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.04. - 2021.04.07.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre