Moto Pizza Budapest

Szobaárak félpanziós ellátással
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Moto Pizza Budapest vélemények

2021. december 23.egyedül járt itt
Egy korrekt kis étterem működött itt a Madách tér sarkán korábban, aztán valamikor a pandémia időszakában átköltözött ide a Kazinczy utcából a MOTO pizzéria. Akiknek van egy másik, később nyitott egységük is a budai oldalon, a Bartók Béla úton. Szóval az a helyzet, hogy az itt olvasható korábbi értékelések még nem a Madách téri pizzériáról szólnak, hanem a Kazinczy utcairól.
Moto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - Külső képMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - MosdóMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - Étlap/itallapMoto Pizza Budapest - Étlap/itallapMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - Étel/italMoto Pizza Budapest - Étel/italMoto Pizza Budapest - Étel/italMoto Pizza Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 14.egyedül járt itt
A Király és a Kazinczy utcák sarkán az egykori, legendás Wichmann Kocsma helyén nyitotta meg a Pizza Manúfaktúra csapata a 3. egységüket (Manu, Manu+), ezúttal a Most Bisztró csapatával közösen. A beltér igen egyszerű, a rendelésfelvétel a pultban történik, bankkártyával is lehet fizetni, az italokat (Cola, Cappy 350 Ft, Fritz Cola 700 Ft, 2 féle sör) a hűtőből önkiszolgáló rendszerben lehet kivenni.
2020. március 18.egyedül járt itt
A Moto pizza, már ha jól értettem, a Manufaktúrás srác által mondottakat, egy cég az imént említettel és a Manu Plusszal. A dizájn itt rendezettebb, mint a másik kettőben, a pizza pedig nápolyi stílusú. A választék hasonlóan szűkített, egy témájú: itt pizzát lehet enni. Jót. A névnek megfelelően egy motor is van a beltérben.
Moto Pizza Budapest - Étlap/itallapMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - EgyébMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - BelsőMoto Pizza Budapest - Étel/italMoto Pizza Budapest - Étel/ital