MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest

4,1
étterem, önkiszolgáló
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út BudapestMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Őszi kikapcsolódás
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
2022. február 20.egyedül járt itt
Véletlenül találtam erre a helyre, de nem bántam meg. A modern berendezést keverték a retroval, ami nagyon tetszetősre sikerült. A kiszolgálok nagyon kedvesek voltak. Többféle menü nagyon jó áron és ízletesek. Meglepetésként hatott , hogy az asztaloknál szódavíz volt kitéve, ami ingyenes volt.
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - EgyébMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Egyéb
2019. július 2.egyedül járt itt
A Dózsa György úti metrómegálló közelében lévő My Canteen egy gyorsétkezde lánc újabb keletű tagja, akik kedvező árú ebédmenüt kínálnak, itt leginkább a környékbeli irodisták, ELMÜ-dolgozók számára, valamint a környékbeli lakók azon körét megcélozva, akik napközben is otthon tartózkodnak (nyugdíjasok, kismamák, diákok).
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Külső képMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Váci út Budapest - Mosdó