Napfényes Étterem & Pizzéria Budapest

Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Napfényes Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

Kiváló 2017. május 29.a párjával járt itt
Párom és én áprilisban jártunk ebben az étteremben. Az utóbbi években több alkalommal voltunk hosszú hetekig olyan helyzetben, hogy csak vegetáriánus módon étkezhettünk. Sok csalodásban volt részünk, de itt végre ízletes ételeket ehettünk. Zöldségkrémes rántott palacsinta tálra és Lecsós szejtán brassóira esett a választásunk. Hibátlan volt. Kedves és gyors volt a kiszolgálás is.
2016. szeptember 24.egyedül járt itt
A Napfényes Étteremben kizárólag vegetáriánus és vegán ételeket ehetünk, 2 egységük közül a Ferenciek terén lévőben már korábban jártam, ott a kiszolgálás hibátlan volt ugyan, de az ételek nem attól maradtak emlékezetesek, hogy olyan finomak lettek volna. A Rózsa utcai egység kívülről egyszerű narancssárga vasajtó, ahonnan a lépcső a pincébe vezet.
Napfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - MosdóNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapNapfényes Étterem & Pizzéria Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. október 16.a párjával járt itt
Ez az egyik kedvenc éttermem, rendszeresen járunk ide, mert az ételek minősége kiváló. Megbízható forrásból származnak az alapanyagok, ügyelnek minden apró részletre, hogy kizárólag növényi eredetű hozzávalókat használjanak fel. Remekül hozzák mind a hagyományos magyar ételek vegán verzióját, mind az újfajta vegán ételek széles választékát.
Kiváló 2014. június 2.barátokkal járt itt
Szívből ajánlom mindenkinek ezt a helyet minden szempontból! Az alkalmazottak nagyon barátságosak, segítőkészek és villámgyorsan elkészítették az ebédünket, ami olyan finom volt, hogy párját ritkítja! Az adag is nagy, biztosan jóllakhat mindenki vele. Aki kevésbé ismeri a vegetáriánus konyhát az is bátran kipróbálhatja, nem fog csalódni ;)
Kiváló 2013. július 24.családjával járt itt
Ez az egyik kedvenc éttermem, mert igaz vegetáriánus, de úgy készítik el például a töltött káposztát vega alapanyagokból, hogy megtévesztően hasonlít a húsos változatára. Minden nap vannak napi menüik, amelyek általában 1300 Ft-os egységárúak, de olyan bőséges adagok, hogy még 2 fő is jól tud vele lakni.
Napfényes Étterem & Pizzéria Budapest a térképen
1053 BudapestFerenciek tere 2.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető
nemzetközi, vegán