Napközi Bisztró Budapest

Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Napközi Bisztró Budapest vélemények

2082
2018. december 3.egyedül járt itt
Miért ajánlom? Mert szokatlan és célszerű. Tényleg egy koleszok mellett működő igazi kis jópofaság, ez így tényleg egy napközi fílingje, és csak annyi, hogy igyál, beszélgess és érezd jól magad. Vidám színek vesznek körül. Enni nem ide fogsz jönni, mert az nincs, de evés után visszajönni, azt lehet.
Napközi Bisztró Budapest - Étel/italNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - Belső
Átlagos 2018. október 6.barátokkal járt itt
A Napközi bisztróba azért mentünk be, mert tulajdonképpeni célpontunk, a kézműves söröket kínáló Lustamacska pub nem volt még nyitva. Tinglitangli zene szól, a terasz, ahol leültünk, akár szerethető is, én nem voltam oda tőle. Ittünk egy presszót, egy jeges kávét és 1 deci bort. 1200 ft volt összesen.
Napközi Bisztró Budapest - Külső képNapközi Bisztró Budapest - Külső képNapközi Bisztró Budapest - Étel/italNapközi Bisztró Budapest - Külső képNapközi Bisztró Budapest - Étel/ital
2017. január 23., kollégákkal járt itt
A Műszaki Egyetem Schönherz Kollégiuma mellett található egyetemista klub-bisztró. Csak egy zebrán kell átmenni. Elég nagy alapterületű, amelyet a kinti részen még tovább bővítettek - télen lefóliázott - terasszal is. A dekoráció színes, fiatalos, a feliratok a graffitikre emlékeztetnek.
Napközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - MosdóNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - Külső képNapközi Bisztró Budapest - Külső képNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - BelsőNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - Étlap/itallapNapközi Bisztró Budapest - Külső kép