No 1 Asian Bistro Budapest

Hajókázás a Balatonon
2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

No 1 Asian Bistro Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2019. május 9.a párjával járt itt
Nagyon éhesen betértünk ebbe az étterembe és nem csalódtunk, mert finomat ettünk. Az is jó még a kinai éttermekben, hogy a kis adag is nagy náluk. A zöldséges tészta édes-savanyú-erős mártásos csirkehússal igazán finom volt. A kiszolgálok mindent megtesznek, hogy a vendégek elégedetten és jóllakottan távozzanak. Érdemes máskor is visszatérnünk ebbe az étterembe.
No 1 Asian Bistro Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2017. április 19.egyedül járt itt
A Jókai utcában lévő kínai étterem sokkal igényesebb, mint az utcai gyorséttermek. Itt normális környezetben, tiszta és rendezett asztaloknál lehet kulturált körülmények között többé-kevésbé autentikus, de a magyar közízlés számára elfogadható ételeket és ízeket kóstolni.
No 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Külső képNo 1 Asian Bistro Budapest - Külső képNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Külső képNo 1 Asian Bistro Budapest - Külső képNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Külső képNo 1 Asian Bistro Budapest - EgyébNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2016. január 11.barátokkal járt itt
A No 1 Asia büfébe tavaly decemberben a Pannon borkarácsony után néztünk be. Hárman háromfélét rendeltünk, csak előételeket, mivel már megettünk a szomszédban egy kézműves burgert a Bamba marhában. Kértünk egy marhahúsos előételt, ami remek volt, vékonyra vágott párolt, jó állagú marhahús jóféle csípős-fűszeres-mogyoródarabos -olajos mártással leöntve, dim sumot, amit a párolóedényben szolgáltak fel, valamint fafülgombasalátát.
No 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/italNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - BelsőNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étlap/itallapNo 1 Asian Bistro Budapest - Étel/ital