No Name Söröző Budapest

3,1
kocsma, pub, söröző, szendvicsbár, bár
No Name Söröző Budapest

2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

No Name Söröző Budapest vélemények

Átlagos 2016. október 24.barátokkal járt itt
Fújt a szél, esett az eső, gondoltuk egy kis átmelegedésre jó is lesz a hely. Igényesnek tűnt kívülről, voltak is bent jópáran, hát nosza! Megérkezésünk után egy 2-3 perces viccelődés kezdődött, a pultoslány és köztünk (ő viccelt, mi meg nem értettük), hogy most végülis van e tea vagy nincs. Aztán kiderült, hogy az volt a vicc, hogy nincs.
No Name Söröző Budapest - Étlap/itallap
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Átlagos 2015. november 25.barátokkal járt itt
Ha a Tompa utcában járunk, a Chilibe szoktunk leginkább beülni, az jött be hangulat és kiszolgálás alapján is a legjobban, de az egyik nyári estén a Chiliben teltház volt, s így a legközelebbi, majdnem szemben lévő No Name teraszára ültünk le egy-egy italra. Az italkínálat kommersz, kézműves sörök nincsenek, viszont árban az átlagosnál olcsóbb, mégsem késdobáló szintű a hely.
No Name Söröző Budapest - Külső képNo Name Söröző Budapest - Külső képNo Name Söröző Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2015. október 20.barátokkal járt itt
Nomen est omen. Biztos nem nyitnék kocsmát „No name” néven. Főleg akkor nem, ha egy tényleg átlagos, semmi izgalmat nem nyújtó hely lenne a birtokomban. A No name a Tompa utca elején van, felfogható úgy, mint „felvezető” más, jobb helyekhez.
No Name Söröző Budapest - Étlap/itallapNo Name Söröző Budapest - Belső