Nordsee - Mammut Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Nordsee - Mammut Budapest vélemények

Szörnyű 2021. december 9.a párjával járt itt
Paellat kértem és a pultról a hideg állott ételt kaptam . Kérésemre sem melegitették meg.Ezért nem ajánlom.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2016. március 18.egyedül járt itt
A Nordsee Ausztriában évekkel ezelőtt nagy kedvencünk volt, amikor hazánkban még nem volt éttermük. A Grabennél lévő egységükbe minden bécsi látogatásunk alkalmával betértük. Budapesten először a Westendben próbáltuk ki, ami a nyitáskor szerintem nagyon jó színvonalú volt, bár az árakat a magyar fizetésekhez és életszínvonalhoz képest magasnak találtuk.
Nordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - Étel/italNordsee - Mammut Budapest - Étel/italNordsee - Mammut Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Átlagos 2015. december 29.családjával járt itt
A Nordsee lehetne egy egészen jó hely. Halakat kínálnak többféle változatban, kezdve a wraptól a hamburgeren át a sült halig vagy ráknyársig. A hal igen gyorsan megsül, kár előre kisütni, s rendeléskor melegíteni (vagy melegen tartani? - őszintén szólva nem emlékszem, hogy melyik megoldáshoz folyamodnak, pedig tegnap voltunk ott.
Nordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - EgyébNordsee - Mammut Budapest - Étel/italNordsee - Mammut Budapest - Étel/italNordsee - Mammut Budapest - Étel/italNordsee - Mammut Budapest - BelsőNordsee - Mammut Budapest - EgyébNordsee - Mammut Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. október 14.gyerekekkel járt itt
Hétvégi családi ebéd helyszíneként választottuk. Gyorsan akartunk ebédhez jutni, szeretjük a halakat, a gyerekmenühöz playmobil játékfigurát adnak, ezek miatt választottuk. A családi menüt szerettünk volna kérni, de nem lehetett, mert valamelyik köretből nem volt nekik, és így egyáltalán nem lehetett kérni, bár a bejáratnál ez hirdették hatalms táblán.