Okiko Sushi & Thai Bar Budapest

3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.09.01-ig
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
60.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Okiko Sushi & Thai Bar Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 260 városban járt márFelfedező - 3120 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 89483 feltöltött kép
Gyenge 2023. szeptember 16., kollégákkal járt itt
Részletesen leírtam, hogy miért 2 pont, se sajnos éppen valami technikai gixer lett az oldalon elszállt az értékelés. Röviden akkor újra. . . Ez az Okiko 2. egysége, az első a Király utcában található, elég gyakran változtatja a nevét az a hely.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Okiko Sushi & Thai Bar Budapest - Külső képOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Étlap/itallapOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Étel/italOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Étel/italOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Étel/italOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Étel/italOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - BelsőOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Külső kép
Még több kép (14 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 357 városban járt márFelfedező - 2318 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 23371 feltöltött kép
2023. augusztus 1.családjával járt itt
Az Okiko sushi bárba leginkább a családtagjaim kedvéért ültünk be, bár magam is szeretem a sushit. Rendeltünk egy adag Edamame babot (1500, tisztes adagot adnak), egy csirkés Tom Yum levest (2300 ft, ez is igen komoly adag), valamint egy szett lazacos avokádós makit (1590 ft).
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Okiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - EgyébOkiko Sushi & Thai Bar Budapest - Egyéb
Még több kép (17 db) >>