Olimpia Vendéglő Budapest

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Olimpia Vendéglő Budapest vélemények

2018. szeptember 22.barátokkal járt itt
Annyi kitűnő új hely nyílik Budapesten, hogy az ember akkor sem érez nagy ingerenciát arra, hogy visszatérjen valahová, ha ott séfcsere volt. Az Olimpiából már rég távozott Takács Lajos és bizony azóta nem jutottam el oda. A minap is azért esett a választásom az Olimpiára, mert „A kert” nevű bisztró zárva volt, pedig a Google azt állította, hogy nyitva van.
Olimpia Vendéglő Budapest - Külső képOlimpia Vendéglő Budapest - Külső képOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étlap/itallapOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. július 12.egyedül járt itt
Már évek óta szerettem volna ide eljutni, több ismerősöm ódákat zengett az Olimpiáról. A helyszín, a Garay tér és a Keleti pályaudvar közelsége nem tűnik éppen csábítónak, sőt! , és a külső portál is teljesen jelentéktelen, ennek ellenére az igazán finom ételeket kedvelő gourmand-okat ez nem tántorítja el.
Olimpia Vendéglő Budapest - Külső képOlimpia Vendéglő Budapest - MosdóOlimpia Vendéglő Budapest - MosdóOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - Étel/italOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - BelsőOlimpia Vendéglő Budapest - Étlap/itallap
2014. július 27.barátokkal járt itt
Egyik kedves ismerősünk ajánlására kerestük fel az éttermet. ( aki áradozott az étteremről) Egy keddi napon jártunk ott, 5 fős kis társaságunkal. Az étterem berendezése, elhelyezése , néhol vizesedő falai nem voltak megnyerőek első látásra. A kiszolgálás is hagyott némi kívánnivalót maga után, gyorsan tudjuk le a mai napot feelingje volt.
Kiváló 2013. október 22.barátokkal járt itt
A FB oldalon az utolsó bejegyzés augusztus 21-re vonatkozik, de attól még lehet, hogy nem zárt be a hely. Vagy tán újra nyit, mint a Babel. Az Olimpia kedvenc éttermeim egyike, kár, hogy kb. egy éve nem jutottam el Hozzájuk. Mindig délben mentem, eddig vagy ötször, a vacsora ahogy ők elképzelik, nem az én műfajom.
Olimpia Vendéglő Budapest a térképen
1075 BudapestAlpár u. 5.