Ördög Sarok Söröző Budapest

Nyári csobbanás
2024.09.02-ig
Hotel Stáció Vecsés

Ördög Sarok Söröző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Szörnyű 2016. december 21.egyedül járt itt
Budapest belvárosában több helyen belefuthatunk az Ördög kocsmák valamelyikébe: Gödör, Katlan, Sarok, Csapda - mind 1-1 ördögös hely neve, hasonló, jellegzetes piros-fekete ördögös logóval és jellegzetes feliratokkal.
Ördög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - MosdóÖrdög Sarok Söröző Budapest - Étlap/itallapÖrdög Sarok Söröző Budapest - EgyébÖrdög Sarok Söröző Budapest - EgyébÖrdög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső képÖrdög Sarok Söröző Budapest - Étlap/itallapÖrdög Sarok Söröző Budapest - Étlap/itallapÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső képÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső képÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső képÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső képÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2467 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Átlagos 2014. szeptember 17.barátokkal járt itt
Nem rajongok az utóbbi fél évszázadban dívó ördög-kultuszért, nem látok ugyan benne semmiféle sátánista összeesküvést, mint egyesek, de jobb szeretem a pozitív asszociációkat, mint a negatívakat. Ezzel együtt benéztük az Astoria melletti Ördög kocsmába, mert kis társaságunk még nem akart szétszéledni, a hely meg kínálta magát.
Ördög Sarok Söröző Budapest - BelsőÖrdög Sarok Söröző Budapest - Külső kép