Padthai Wokbar - Allee Budapest

Szilveszter
12.29-01.01.
Hotel Laroba Alsóörs

Padthai Wokbar - Allee Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
2023. december 12.a párjával járt itt
Kiéhezve jutottunk ide a városjárás és vásárlások után, de nem hiszem, hogy csak ezért ízlett, amit itt ettünk. A páromnak ízlett a Tom Yum leves, és mindketten lelkesen lapátoltuk be a Classic Burma csirkés ételt. Frisssek és jól társítottak voltak az ízek, az összetevők. Minden éppen a szükséges mértékben volt puha vagy ropogós.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2023. május 11.egyedül járt itt
Ma ilyen futó félebéd-igénnyel szaladtam be az Allee-ba, valami dolgom volt ott, az első mozgólépcső nem működött, megyek a hátsóhoz, mint megfáradt öreg, és akkor ott pont szembe van a Padthai. . . akartam is, meg nem is. Gondoltam, kérek egy Tom Yumot, azután annak függvényében kérek másodikat vagy sem.
Padthai Wokbar - Allee Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Allee Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Allee Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Allee Budapest - EgyébPadthai Wokbar - Allee Budapest - EgyébPadthai Wokbar - Allee Budapest - EgyébPadthai Wokbar - Allee Budapest - Egyéb
Átlagos 2021. augusztus 27.egyedül járt itt
A PadThai nagyvárosi egzotikum elérte az Allee-t is. Én ugyan jobban szeretem, ha egy thai étteremben thai szolgál fel, a kínaiban meg kínai, valahogy odavalóbbnak érzem, itt viszont egy enyhén magyar tájszólással beszélő lánnyal csevegtük meg, hogy mit is ennék, ami nem baj, mert amúgy segítőkész volt, csak kicsit unta már ezt a mindenkinek elmondandót.