Pali Faloda Budapest

2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula

Pali Faloda Budapest vélemények

2023. október 29.egyedül járt itt
Egy egészen korrekt, széles választékot nyújtó, kedvező árazású kifőzde a Békásmegyeri Piacon, a csarnoképület egyik sarkában. Érdekesség, hogy a kinti pavilonsoron is működtetnek azonos "márkanéven" egy kisbüfét (Pali Büfé), ahol lángos és palacsinta a fő profil.
Pali Faloda Budapest - Külső képPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - BelsőPali Faloda Budapest - BelsőPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - Étel/italPali Faloda Budapest - BelsőPali Faloda Budapest - Külső képPali Faloda Budapest - Külső képPali Faloda Budapest - EgyébPali Faloda Budapest - Belső
2021. szeptember 27.a párjával járt itt
Az új piac területén csak ez az egy étterem van. Eléggé forgalmas hely, mert nagy a választéka, finomak az ételek és kedves a kiszolgálás. Nehéz választani a sok étel közül, ezért általában helyben fogyasztunk és haza is viszünk. Szerencsére a kiszolgálás gyors, ezért nem kell sokat várakozni az ételre.
Pali Faloda Budapest - EgyébPali Faloda Budapest - EgyébPali Faloda Budapest - Egyéb