Panda Wok Kínai Étterem Budapest

Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Panda Wok Kínai Étterem Budapest vélemények

2019. április 9.egyedül járt itt
Abszolút belvárosi, központi helyszín a Petőfi Sándor utcában, autóval a megközelítés és a parkolás is kisebb fajta kihívás a környéken. Korábban is valamilyen egyszerűbb távol-keleti étterem működött itt, de a nevére már nem emlékszem. A beltér elrendezése minden esetre nem változott, csak a név.
Panda Wok Kínai Étterem Budapest - EgyébPanda Wok Kínai Étterem Budapest - BelsőPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étlap/itallapPanda Wok Kínai Étterem Budapest - EgyébPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étlap/itallapPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Külső képPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étel/italPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étlap/itallapPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étlap/itallapPanda Wok Kínai Étterem Budapest - BelsőPanda Wok Kínai Étterem Budapest - BelsőPanda Wok Kínai Étterem Budapest - MosdóPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Külső kép
2082
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
Esti mozi után egy próba volt a Panda Wok étterem. Nem igazán gyorsétterem, nem igazán kínai, de nem is volt egyértelmű, hogy minek szeretné definiálni magát. Mondjuk, emlékeim szerint nem a kínai éttermek specialitása a ramen leves, it viszont a vezető attrakciók egyike. Feleségen zöldséges ráment, én meg rákban dús, wokban pirított tésztát kértem.
Panda Wok Kínai Étterem Budapest - EgyébPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étel/italPanda Wok Kínai Étterem Budapest - Étel/ital