Papírtigris Budapest

Papírtigris Budapest
Papírtigris BudapestPapírtigris Budapest
Papírtigris BudapestPapírtigris Budapest

Papírtigris Budapest bemutatkozása

Éttermünkkel szeretnénk megmutatni, hogy egy ázsiai kis tigris igazán barátságos! Friss, jó minőségű alapanyagokból, klasszikus és népszerű ázsiai ételeket kínálunk modern, egészséges változatban. Akár egy forró leves, friss tészta vagy egzotikus desszert: egy tigris elszántságával készítjük el.

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Papírtigris Budapest vélemények

Szörnyű 2022. június 6.a párjával járt itt
17. 39 óta varjuk, hogy megérkezzen a rendelesunk(19. 36 -kor írom ezt az üzenetet). A diszpécser nem volt egyáltalán segítőkész, azt mondta, hogy "a kaja itt van, varom a futárt, hogy elvigye". A pénzt nem kaphatjuk vissza, úgyhogy, teljesen mindegy, miért a végén Mi (a vevő) az, aki (teljesen mindegy miért, mert a rendeles leadásakor senki sem figyelmeztetett, hogy ma este nem eszünk) szenved.
Ilyen későn mar ugye egészséges enni
Szörnyű 2020. január 28.egyedül járt itt
Nagyjából 1 órás késéssel sikerült kiszállítani az amúgy már kihült rendelést, mely csak nyomokban tartalmazott húst. Mindezek mellett amikor felhívtam az illetékest agresszív hangnemben reagált, mintha még ő lenne megsértődve.
SENKINEK nem ajánlom sem rendelésre, sem helybéli fogyasztásra ha ott is ilyen rossz ételeket szolgálnak fel.
Vendéglátás legalja!
Papírtigris Budapest a térképen
1032 BudapestBécsi út 170.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
ázsiai