Papírtigris Budapest

Papírtigris Budapest
Papírtigris BudapestPapírtigris Budapest
Papírtigris BudapestPapírtigris Budapest

Papírtigris Budapest bemutatkozása

Éttermünkkel szeretnénk megmutatni, hogy egy ázsiai kis tigris igazán barátságos! Friss, jó minőségű alapanyagokból, klasszikus és népszerű ázsiai ételeket kínálunk modern, egészséges változatban. Akár egy forró leves, friss tészta vagy egzotikus desszert: egy tigris elszántságával készítjük el.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Papírtigris Budapest vélemények

Szörnyű 2022. június 6.a párjával járt itt
17. 39 óta varjuk, hogy megérkezzen a rendelesunk(19. 36 -kor írom ezt az üzenetet). A diszpécser nem volt egyáltalán segítőkész, azt mondta, hogy "a kaja itt van, varom a futárt, hogy elvigye". A pénzt nem kaphatjuk vissza, úgyhogy, teljesen mindegy, miért a végén Mi (a vevő) az, aki (teljesen mindegy miért, mert a rendeles leadásakor senki sem figyelmeztetett, hogy ma este nem eszünk) szenved.
Ilyen későn mar ugye egészséges enni
Szörnyű 2020. január 28.egyedül járt itt
Nagyjából 1 órás késéssel sikerült kiszállítani az amúgy már kihült rendelést, mely csak nyomokban tartalmazott húst. Mindezek mellett amikor felhívtam az illetékest agresszív hangnemben reagált, mintha még ő lenne megsértődve.
SENKINEK nem ajánlom sem rendelésre, sem helybéli fogyasztásra ha ott is ilyen rossz ételeket szolgálnak fel.
Vendéglátás legalja!
Kiváló 2018. november 2.gyerekekkel járt itt
Visszanéztem a korábbi értékeléseket, kb. 3 és fél évvel ezelőtt jártam itt, most újra eljöttünk, ezúttal az egész család, a gyerekekkel együtt. Óbudán voltunk az egyik máltai játszótéren, és a gyerekek sushira vágytak (ismét). A beltér átalakult, mióta legutóbb megfordultam itt, az újságpapírburkolat/tapéta helyett letisztultabb, elegánsabb festés, szép japán díszítőelemek.
Papírtigris Budapest - Külső képPapírtigris Budapest - EgyébPapírtigris Budapest - EgyébPapírtigris Budapest - EgyébPapírtigris Budapest - Külső képPapírtigris Budapest - Külső képPapírtigris Budapest - EgyébPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - MosdóPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étlap/itallapPapírtigris Budapest - Étlap/itallapPapírtigris Budapest - Étlap/itallapPapírtigris Budapest - Étlap/itallapPapírtigris Budapest - Étlap/itallapPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Külső képPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Külső képPapírtigris Budapest - Külső képPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - MosdóPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Étlap/itallapPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Külső kép
2018. február 15.gyerekekkel járt itt
Nem tudtam eldönteni, hogy a Bécsi úton működő Papírtigrisnek van e bármi köze a korábban a Veress Pálné utcában működőhöz, ezt a pultos srác sem tudta megmondani. Tény, hogy mindkét hely a távolkeleti konyhára alapoz illetve ugye a V. P. utcai csak alapozott, mert már jó ideje bezárt.
Papírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - BelsőPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Étel/italPapírtigris Budapest - Külső kép
2016. december 4. járt itt
Hangulatos hely, finom ételekkel és figyelmes, udvarias kiszolgálással. Imádtuk a japán specialitásokat a miso levest és a fantasztikus sushi tálat. A desszertig nem jutottunk el, mert a sushival, a levessel és a kirendelt házi szörppel, meg a sakes-gyömbéres teával annyira jóllaktunk, hogy azt már nem tudtuk volna elfogyasztani.
Kiváló 2016. november 3., csoporttal járt itt
Nemrég kiszállítással kértünk különféle ételeket. A futárszolgálat nem volt túl gyors (gondolom ez a rendelésektől és a forgalomtól függ), de a maki és nigiri sushi-kínálat, levesek, bao, stb. . nálam csillagos ötösre vizsgázott. Az adagok bőségesek, ár-érték arányban szerintem egy ici-picit drága. :-( Figyeltek a csomagolásra, ami higiénikus volt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 27.családjával járt itt
Egyszerű de mégis hangulatos ázsiai étterem az Eurocenter mellett. Változatos ételek, remek minőség, nagyszerű ízek jellemzik. Minden étel friss, mégis gyorsan megkaptunk mindent. A kiszolgálás barátságos és készséges, le a kalappal!
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Legutóbb a párommal jártunk arra és étlapról ebédeltünk, de többször voltunk már ott kisebb-nagyobb társasággal. Sajnos a város másik felén lakunk, de minden alkalommal megállapítjuk, érdemes volt "kirándulni". A kétszemélyes szusi menük, melyek rendszerint előételt és fantasztikusan finom levest is tartalmaznak, nemzetközi összehasonlításban is megállják a helyüket.
2015. március 11.egyedül járt itt
Teljesen véletlenül keveredtem erre a péntek délutáni csúcsforgalomban. A gyorsaság és az egyszerűség kedvéért a napi menüt választottam, ami zöldséges bao (töltött batyu) szójaszósszal és zöldséges pirított üvegtészta volt szezámmaggal. A batyuban a zöldségek mellett volt húskocka is, de ez nem okozott számomra problémát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. március 3.gyerekekkel járt itt
4 db 2 személyes bónuszt váltottam be február 21-én, családi ünnep gyanánt. Rendhagyó előétel után (zöldségdarabok miso paradiscommártással), a kókuszos lazacleves kiváló volt. A főétel a fejenként 16 darabos vegyes (maki és nigiri) sushi-kínálat volt, senki nem tudta a maga fejadagját elfogyasztani, otthonra is csomagoltak.
Papírtigris Budapest a térképen
1032 BudapestBécsi út 170.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
ázsiai