Párisi Udvar Café Budapest

Párisi Udvar Café BudapestPárisi Udvar Café Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Párisi Udvar Café Budapest vélemények

Kiváló 2022. november 28.a párjával járt itt
Ebben a gyönyörű exkluzív épületben volt alkalmam kétszer is a reggelizni. A kedves felszolgáló egyből felajánlotta, hogy elhelyezi a kabátunkat. Ismertette a reggeli választékot, majd gyorsan fel is szolgálta a választott ételeket. Az épület csodálatos, régen sétáltam ott, amikor még Párisi Nagyáruházként működött. Most is újra elvarázsolt.
Párisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - EgyébPárisi Udvar Café Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. október 5.egyedül járt itt
Talán az egyik legexkluzívabb helyszín (mondhatjuk, legpuccosabb) Budapesten. Az egykori Párisi Udvar egy teljes körű felújításon, átalakításon esett át, több évig kerülgettük a Ferenciek terén az építési területet, de azután végül elkészült az 5 csillagos hotel, az épület korhű módon gyönyörűen fel lett újítva, s ahogy a tulajdonosok ígérték, a földszinten a lobbiban kialakított kávézó az erre járó nagyközönség, érdeklődők részére is nyitva áll.
Párisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - MosdóPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - MosdóPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Étel/italPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - Külső képPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - BelsőPárisi Udvar Café Budapest - Külső kép