Pénzmúzeum Kávézó Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Pénzmúzeum Kávézó Budapest vélemények

2076
2022. június 24.egyedül járt itt
A Krisztina körútról is, a Csaba utcáról is, meg a múzeum recepciójáról is be lehet menni a Pénzmúzeum kávézójába, a sarkon van a hajdani Postapalotában. Nagyon bájos, kedves lány fogadott, a választék olyan kis múzeumi, vannak sütik, meg némi frissítő is, meg kávé is persze. Amúgy egyben könyvesbolt is, meg még emléktárgybolt is a hely.
Pénzmúzeum Kávézó Budapest - Külső képPénzmúzeum Kávézó Budapest - BelsőPénzmúzeum Kávézó Budapest - BelsőPénzmúzeum Kávézó Budapest - Étel/italPénzmúzeum Kávézó Budapest - Étel/italPénzmúzeum Kávézó Budapest - BelsőPénzmúzeum Kávézó Budapest - BelsőPénzmúzeum Kávézó Budapest - BelsőPénzmúzeum Kávézó Budapest - MosdóPénzmúzeum Kávézó Budapest - MosdóPénzmúzeum Kávézó Budapest - BelsőPénzmúzeum Kávézó Budapest - Egyéb