Pingvin Pub Budapest
1113 Budapest, Bocskai út 33.

Pingvin Pub Budapest a térképen

Pingvin Pub Budapest vélemények

Budakeszi

1988 hasznos szavazat
2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A Pingvinben először több mint 20 évvel ezelőtt jártam, mivel a közeli TIT Stúdióba jártunk heti rendszerességgel egy gyűjtőklubba. A klubéletet - ha csak tehettük és belefért az időnkbe - rendszeresen a Pingvinben folytattuk, amely akkoriban egy kommersz, füstös kocsma volt, de diáktól a nyugdíjasig minden korosztály megfordult itt.

2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Nagyon ajánlom mindenkinek! Nem kifutó szalagon történik a kiszolgálás. Van valami az egész helyben, nagyon pozitív az egész. Minden nap más akció van és csomó programot csinálnak, úgy mint Bár kvíz, Karaoke, Alkohol tőzsde... sőt, még a focit is kivetítőn adják. A hely nem túl nagy, de nagyon barátságos.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
A Pingvin egy egyszerű retro presszó volt, melynek története alighanem a Kádár korba nyúlik vissza. Homályosak kissé az emlékeim, de úgy rémlik, hogy itt már a kilencvenes évek elején is jártam s már akkor is retro hangulata volt akárcsak a Bambinak. A nemrégiben a Pingvint felújították, most pubnak mondja magát, de berendezése nem pub-jellegű.
Budakeszi

1988 hasznos szavazat
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
A Pingvin Söröző a Kosztolányi D. tér közelében, a Bocskai úton található, nem tudom, mióta üzemelnek, de az biztos, hogy már 20 éve is itt voltak, ugyanezen a helyen, már akkor is Pingvin néven. Azóta persze már némiképpen újítottak a dizájnon, de összességében nekem most is retró hely maradt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.161,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.01.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.24. - 2020.03.24.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Pingvin Pub BudapestX