Pingvin Pub Budapest
1113 Budapest, Bocskai út 33.

Pingvin Pub Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Pingvin Pub Budapest vélemények

2049 hasznos szavazat
2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
A Pingvinben először több mint 20 évvel ezelőtt jártam, mivel a közeli TIT Stúdióba jártunk heti rendszerességgel egy gyűjtőklubba. A klubéletet - ha csak tehettük és belefért az időnkbe - rendszeresen a Pingvinben folytattuk, amely akkoriban egy kommersz, füstös kocsma volt, de diáktól a nyugdíjasig minden korosztály megfordult itt.

2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Nagyon ajánlom mindenkinek! Nem kifutó szalagon történik a kiszolgálás. Van valami az egész helyben, nagyon pozitív az egész. Minden nap más akció van és csomó programot csinálnak, úgy mint Bár kvíz, Karaoke, Alkohol tőzsde... sőt, még a focit is kivetítőn adják. A hely nem túl nagy, de nagyon barátságos.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
A Pingvin egy egyszerű retro presszó volt, melynek története alighanem a Kádár korba nyúlik vissza. Homályosak kissé az emlékeim, de úgy rémlik, hogy itt már a kilencvenes évek elején is jártam s már akkor is retro hangulata volt akárcsak a Bambinak. A nemrégiben a Pingvint felújították, most pubnak mondja magát, de berendezése nem pub-jellegű.

2049 hasznos szavazat
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
A Pingvin Söröző a Kosztolányi D. tér közelében, a Bocskai úton található, nem tudom, mióta üzemelnek, de az biztos, hogy már 20 éve is itt voltak, ugyanezen a helyen, már akkor is Pingvin néven. Azóta persze már némiképpen újítottak a dizájnon, de összességében nekem most is retró hely maradt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 12.261 - 18.686,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.928 - 27.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 2.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2019.11.05.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Libra Hotel Budapest
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Pingvin Pub BudapestX