Pizza King 13. Budapest

2025.03.27-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő

Pizza King 13. Budapest vélemények

Átlagos 2021. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
A helyzet az, hogy a Pizza King ügyében a családon belül élesen megoszlanak a vélemények. Nekem eszem ágában nem lenne innen magamnak rendelni, sem pizzát, sem más ételt, silány, gyenge minőségűnek tartom, legolcsóbb alapanyagokkal dolgoznak, silószerű rendszerben. És még sosem sikerült időben kihozniuk az ételt, legyen bárhol a szállítási cím Budapesten belül.
Pizza King 13. Budapest - Étel/italPizza King 13. Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2021. március 22.egyedül járt itt
Nem fogok kertelni. Ennél sz. . . abb pizza nem sok van talán csak 1 helyet ismerek ahol rosszabb az étel. Nagyon hezitáltam hogy megadjam a két csillagot a csirke csíkok miatt. De rájöttem nem érdemes mert azt le számítva minden más f. s. Garantált a hasmenés és a hányinger. Egy szónak száz a vége. 10 éve még jó ízűen megettem mert volt minőség még.