Pizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest

4,3
étterem, pizzéria
Pizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest
Pizza EATaliano Étterem - Andrássy út BudapestPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Pizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest vélemények

2019. május 4.egyedül járt itt
Nevezhetjük mini-hálózatnak ezt a pizzériát, hiszen van 2 másik egységük a budai oldalon a Batthyány-csarnokban, valamint a Szabadság térnél. Szóval elég jó, frekventált helyszíneken. Ennek ellenére itt az Andrássy úton ebédidőben szinte alig volt vendég, pedig elég sok asztaluk van, jó a láthatóság, kellemes a beltér, kulturált, szimpatikus benyomást keltő.
Pizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - MosdóPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - MosdóPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Étel/italPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Étel/italPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Étlap/itallapPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Külső kép
2019. április 13.a párjával járt itt
A weblapjuk szerint 17, a szalvéta szerint 15 éve működik ezen a helyen és néven. :) Időközben hálózattá fejlődött, két másik étterem is viseli ezt a nevet. Régebben többször is jártunk itt. Úgy látom, a vendégsereg főleg pizzát rendel, persze a név is ezt sugallja, főleg az jön be, aki pizzát akar enni, pedig más olasz ételeket is vannak az étlapon.
Pizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Andrássy út Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. október 29., csoporttal járt itt
Nővérem ajánlotta ezt a pizzériát. Elsőnek ár/érték arányban sokallottam az árát, azonban mikor kihozták a pizzákat és megkóstoltuk isteni íze volt. A legjobb, legvékonyabb tésztájú pizzát eddig ott ettem. Imádom a vékony tésztájú pizzát és amikor csak felmegyek Pestre onnan rendelünk otthonra. Minden nagyon rendben volt,kedves volt a felszolgáló.
Kiváló 2014. december 7.a párjával járt itt
Az egyik kuponos oldalon vettünk az étterembe egy 8000ft értékű fogyasztási lehetőséget, ki szerettem volna próbálni ezt az olasz éttermet, nem is csalódtam benne. Kemencében sült tészta batyut ettünk csirkével, kecskesajttal töltve előételnek, ami omlós, ízletes volt .
2013. március 22.barátokkal járt itt
A legkiválóbb, legvékonyabb tésztájú pizzát eddig a Marzanoban ettem. Összességében minden nagyon rendben volt, olyan amilyennek egyébként lennie kell. Bosszantó egyedül az ételek ára volt, bármilyen kiváló is a pizzájuk, ár/érték arányban már nem feltétlenül állja meg a helyét.