Pizza Me - Etele Plaza Budapest

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Pizza Me - Etele Plaza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2022. szeptember 6. járt itt
A Pizza Me első egysége Budapesten 2013-ban nyílt meg. Eltel 9 év, és most 2022-ben már több mint 20 egységük működik, és vidéken is van pár pizzériájuk. Római típusú kerek, vékony tésztás pizzát készítenek (legutóbb, egy másik értékelésben véletlenül nápolyit írtam hibásan, remélem, nem fog ezért üldözni a szicíliai maffia, ha még léteznek), melyet szeletben árusítanak fast foodként, de várakozás esetén vagy elvitelre egész kerek pizzát is lehet kérni.
Pizza Me - Etele Plaza Budapest - EgyébPizza Me - Etele Plaza Budapest - EgyébPizza Me - Etele Plaza Budapest - EgyébPizza Me - Etele Plaza Budapest - EgyébPizza Me - Etele Plaza Budapest - EgyébPizza Me - Etele Plaza Budapest - EgyébPizza Me - Etele Plaza Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 4.a párjával járt itt
A PizzaMe éttermeket Budapest szerte ismerjük, gyakran fogyasztunk pizzát a Szent István Bazilika előtt vagy a Deákon :) Legutóbb a számunkra új ETELE bevásárlóközpontban pizzáztunk - természetesen ismét finom volt minden!
Pizza Me - Etele Plaza Budapest - Egyéb