treni: Paradicsomi pizza - Pizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest értékelése

Paradicsomi pizza

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hétvégente, hogyha nem akarjuk anyut terhelni a főzéssel, előfordul, hogy rendelünk pizzát, viszont kizárólag a Pizza Paradicsomtól, mert még sosem csalódtunk bennük. A 45 cm-es pizza 4-5 extra feltéttel együtt is csak 3.000 Ft, ami mellé még ajándék desszertet is küldenek. Igazán vékonyra készítik a tésztát, és bőségesen megpakolják feltétekkel. A család kedvence a Colombus, sonkával, kukoricával, tükörtojással, ami baconnel, vegyes zöldséggel, pepperonival megturbózva egy tökély. És még Szép kártyával is lehet náluk fizetni, ami már csak egy csillag az 5-ös fölé. Csak ajánlani tudom őket.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló

Szeretnéd követni treni felhasználót?    Igen

Pizza Paradicsom Budapest
1035 Budapest
Vörösvári út 13.

2019. március 28.
Mivel Óbudai lakos vagyok,így elég sokszor megfordulok az étteremben.Igazán nincs is semmi gond vele,de egy nagy problémám azért lenne.Remélem a tulajdonosok is olvassák ezeket a bejegyzéseket.Akkor jöjjön a probléma!Szerintem nincs a világon keményebb fa amiből a székek készültek.Távozáskor...