Pörc & Prézli Étterem Budapest

Pörc & Prézli Étterem Budapest
Pörc & Prézli Étterem BudapestPörc & Prézli Étterem Budapest
Pörc & Prézli Étterem BudapestPörc & Prézli Étterem Budapest

Pörc & Prézli Étterem Budapest bemutatkozása

Mit is akar a Pörc & Prézli?
Belvárosban egy magyaros éttermet. Ennyit!
Nem gondoltunk újra semmit. Az nem mi vagyunk. Ha ilyenre vágysz, csalódni fogsz!
De minek is megreformálni, újragondolni a hagyományos magyar ételeket? Jól kell elkészíteni minőségi alapanyagokból és kész.
Megijedni azonban kár lenne!

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness csobbanás előfoglalással
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Pörc & Prézli Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. május 21.családjával járt itt
Igazán hangulatos, magyar konyha étel válogatásaival, finomságaival bővelkedő étterem a belvárosban.Kedves figyelmes kiszolgálással.
Ott jártunkkor elő zene is volt.Mint megtudtuk minden este lehet hallgatni és jókat enni mellette.
Pörc & Prézli Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. február 9.a párjával járt itt
Hangulatos , szép környezet , piroskockás terítő, isteni ételek, igazi nagymama húsleves, finom borok és az elmaradhatatlan isteni Somlói!
A kiszolgálás kedves és figyelmes volt ezért igazán vendégnek éreztük magunkat! A vacsorához a halk élőzene még adott egy pluszt. Biztos hogy nem utoljára jártunk itt és csak ajánlani tudom mindenkinek! ! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2018. február 8.családjával járt itt
Remek helyre találtunk a Bazilikától nem messze a Lázár utcában. Hangulatos magyar étterem, kedved kiszolgálás, hangulatos élő zene és remeg magyar ételek. Biztos, hogy rendszered látogatója leszek a helynek.
2017. november 14., kollégákkal járt itt
Jártunk már az étterem elődjében korábban több alkalommal, akkor még Olíva Pizzeriaként futott. Most elég nagy marketinggel erősítették meg a névváltozást és újrafazonírozást, de akik - hozzánk hasonlóan - régebb óta ismerték, azok jelentős változásokat nem tapasztaltak/-tunk.
Pörc & Prézli Étterem Budapest - Külső képPörc & Prézli Étterem Budapest - Étel/italPörc & Prézli Étterem Budapest - Étel/italPörc & Prézli Étterem Budapest - Étlap/itallapPörc & Prézli Étterem Budapest - BelsőPörc & Prézli Étterem Budapest - BelsőPörc & Prézli Étterem Budapest - Étel/italPörc & Prézli Étterem Budapest - BelsőPörc & Prézli Étterem Budapest - BelsőPörc & Prézli Étterem Budapest - BelsőPörc & Prézli Étterem Budapest - EgyébPörc & Prézli Étterem Budapest - Étel/ital
Pörc & Prézli Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestLázár u. 1.
06 1 301 04 35
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • étel elvitelre • napi menü • széles borválaszték
H-V
magyar