Premier Kultcafé Budapest
1085 Budapest, Üllői út 2-4.

Premier Kultcafé Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Premier Kultcafé Budapest vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
Kezdetben csak mozizni jártam ide (csak minőségi, igényes művész-filmeket vetítenek! ), aztán kávézni is, de ma úgy adódott, hogy ebéd időben tértem be ide. A napi menü nagyon csábító volt (1400 ft), de ma csak levesre vágytam. Rövid tanakodás után kiderült, hogy ez is megoldható. És jó, hogy megoldódott, mert egy egy isteni finom, zamatos, sűrű palóc levest (650 ft) hoztak ki.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Bár általában próbálom az új helyeket felfedezni és kipróbálni, ha valami tetszett, bejött, oda visszatérek később is. Így tettem a Premier Kultcafé esetében is. Továbbra is a nyitáskor kitalált és szerintem jól bevált elv szerint dolgoznak, azaz a csapatukban fogyatékkal élőket is alkalmaznak, ami nemcsak emberbaráti szempontból szép kezdeményezés, de szerintem az elmúlt évek igazolták, hogy a modell valóban működik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
Teljesen véletlenül választottuk ezt a kávézót egy Kálvin téri séta alkalmával. De biztos vagyok benne, hogy állandó vendégeik leszünk. Mosolygós kiszolgálás, hangulatos belső tér fogadott minket. Ez egy igazi fogyatékosság-barát közösségi és kultúrális tér, amin belül mozi is található.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kálvin tér közelében a kiülős-sétálóutcás részén, az egykori Vörösmarty mozi helyén nyílt meg idén tavasszal a Premier Kultcafé névre hallgató multikulturális központ, ahol új helyet talált az Örökmozgó Filmmúzeum, az ún "Kultúrplacc" színes programokkal és egy olyan kávézó, amely fogyatékkal élőket is alkalmaz.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 33.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, borkóstolással, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.30. - 2021.11.30.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői bejelentkezéssel, ébresztéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.13. - 2020.12.10.

Szállodák Budapesten és környékén
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)