Premier Kultcafé Budapest
1085 Budapest, Üllői út 2-4.

Premier Kultcafé Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Premier Kultcafé Budapest vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 20.
Kezdetben csak mozizni jártam ide (csak minőségi, igényes művész-filmeket vetítenek! ), aztán kávézni is, de ma úgy adódott, hogy ebéd időben tértem be ide. A napi menü nagyon csábító volt (1400 ft), de ma csak levesre vágytam. Rövid tanakodás után kiderült, hogy ez is megoldható. És jó, hogy megoldódott, mert egy egy isteni finom, zamatos, sűrű palóc levest (650 ft) hoztak ki.
Cegléd
Gyöngyös

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Bár általában próbálom az új helyeket felfedezni és kipróbálni, ha valami tetszett, bejött, oda visszatérek később is. Így tettem a Premier Kultcafé esetében is. Továbbra is a nyitáskor kitalált és szerintem jól bevált elv szerint dolgoznak, azaz a csapatukban fogyatékkal élőket is alkalmaznak, ami nemcsak emberbaráti szempontból szép kezdeményezés, de szerintem az elmúlt évek igazolták, hogy a modell valóban működik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
Teljesen véletlenül választottuk ezt a kávézót egy Kálvin téri séta alkalmával. De biztos vagyok benne, hogy állandó vendégeik leszünk. Mosolygós kiszolgálás, hangulatos belső tér fogadott minket. Ez egy igazi fogyatékosság-barát közösségi és kultúrális tér, amin belül mozi is található.
Cegléd
Gyöngyös

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kálvin tér közelében a kiülős-sétálóutcás részén, az egykori Vörösmarty mozi helyén nyílt meg idén tavasszal a Premier Kultcafé névre hallgató multikulturális központ, ahol új helyet talált az Örökmozgó Filmmúzeum, az ún "Kultúrplacc" színes programokkal és egy olyan kávézó, amely fogyatékkal élőket is alkalmaz.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.658 - 23.333,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.946 - 16.098,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.05.30. - 2020.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 22.720,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Premier Kultcafé BudapestX