PupiCake & Sandwich Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

PupiCake & Sandwich Budapest vélemények

2082
Kiváló 2024. január 30.egyedül járt itt
Ma a Béla után séta a napfényben, de nem túl hosszú séta, mert egészen közel van a Pupi a Bélához, szóval, csak eddig tart a lendület, itt megtörik és az ember kényszerkanyart vesz a bejárati ajtó irányába. Ez egy nagyon cuki hely, Milyen jelzőt használjak még?
PupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. október 10.egyedül járt itt
Hangulatos, szeretnivaló aprócska cukrászda a Bartók Béla úton. Van egy kétszemélyes meg egy háromszemélyes asztaluk. A sütik nem érik el a csúcsszintet, de igényesebbek az átlagnál. Nincs nagy választék, ami nálam jó pont, annak a jele, hogy vélhetően minden friss. Jómagam egy málnás cheesecaket ettem, 750 ft volt.
PupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Egyéb
2018. november 3.egyedül járt itt
Fura nevű, fiatalos kávézó, sütiző, fagyizó a 11. kerületben a Bartók Béla úton. Nyáron leginkább fagyizóként népszerű, én is azt teszteltem náluk. A lime kellemes, sőt egész jó! (280 Ft/gombóc). Tavaly még 240 Ft volt egy gombóc, éppen a régebbi fotókon láttam.
PupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - BelsőPupiCake & Sandwich Budapest - Étel/italPupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Étlap/itallapPupiCake & Sandwich Budapest - EgyébPupiCake & Sandwich Budapest - Külső képPupiCake & Sandwich Budapest - Külső kép
PupiCake & Sandwich Budapest a térképen
1114 BudapestBartók Béla út 25.
06 20 2480230
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • napi menü • reggelizési lehetőség
H-P
Szo-V