Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest

3,3
étterem, gyorsétterem, ételbár
Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest
Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér BudapestQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Karácsony
12.23-27.
Hotel Karos Spa Zalakaros

Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 704 városban járt márFelfedező - 2279 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43873 feltöltött kép
Átlagos 2023. július 26.egyedül járt itt
Nyilván nekem is vannak gyengéim, kinek nincs, így aztán a Madame Tussauds után csak rám jött, hogy ehetnék valahol egy pho-t, forgott az agyam, aztán rájöttem, hogy közel van az Erzsébet tér, meg ez a hely itt. Közepes élményként élt a tudatomban, de nem baj, jó lesz most egy közepes élmény is.
Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - EgyébQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - EgyébQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - MosdóQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - MosdóQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Külső kép
Átlagos 2018. június 18.egyedül járt itt
Határeset, hogy ajánlom, vagy nem. Mert azért vannak itt erények is. A hely hangulata egy fokkal kellemesebb, mint az átlag vietnami éttermeké. A kiszolgálás ellen sem lehet semmi kifogásom, kedves volt a hölgy is, a fiú is. Az alappróba egy vietnami étteremben - szerintem - a pho. Nos, jött is, marhahúsból, nem is nézett ki rosszul.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Gyenge 2016. december 20.egyedül járt itt
Az Erzsébet téren működő vietnami étterem nem az egyszerű kifőzdék, talponállók közé tartozik, itt a belső tér szépen kialakított, némi szinteltolással szeparáltak az asztalok, kényelmes fekete bőrkanapék is vannak, színvilágában a sötétbarna-fekete-fehér dominál, elegáns hangulatot keltve. Az alkalmazottak vietnamiak.
Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Külső képQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 13.barátokkal járt itt
A Quan Non az egyik legdecensebb berendezésű pho-bár, mentes a giccstől, összevisszaságtól, romkocsmásságtól, nem mintha ezekkel különösebb gond lenne. Nekem minden esetre nagyon tetszett ez a konszolidált dizájn. Rendeltünk egy nagy marha-phot (1790), tavaszi tekercset, vietnámi húsos „derelyét” és nyári tekercset (ezek mind 1190 ftba kerültek).
Quán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - EgyébQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étel/italQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Étlap/itallapQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - EgyébQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - BelsőQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Külső képQuán Nón Vietnámi Étterem - Erzsébet tér Budapest - Külső kép