Regős Vendéglő Budapest
1068 Budapest, Szófia u. 33.

Regős Vendéglő Budapest a térképen

Regős Vendéglő Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa
Arany Ászok, Heineken, Soproni, Edelweiss

Regős Vendéglő Budapest bemutatkozása

Vendéglőnk a 70-es évek hangulatát,konyhánk a hagyományos magyar ízeket eleveníti fel családias, barátságos környezetben.Helyiségünk maximum 60 fő befogadására alkalmas.Nagy büszkeségünk,hogy a The New York Times-ban megjelent egy dicsérő cikk,amit egy inkognitóban nálunk levő újságíró tett közzé.Rendezvények, esküvők és születésnapok lebonyolítását is vállaljuk. Ízletes ételeinkkel, bőséges ital választékunkkal várjuk minden kedves vendégünket.

Naponta,3 fogásos déli menü,válaszható ételekkel 1.500.-Ft,
2 fogásos menü 950.-Ft

LEVESEK :

húsleves gazdagon,húsleves májgombóccal,francia hagymaleves, zelleres sajtkrémleves, gombaleves,frankfurti leves, gulyásleves, jókai bableves,tárkonyos raguleves,hideg gyümölcsleves

FŐÉTELEK :

mandulás-szezámos-rántott csirkemell körettel,tejszínes-gombás csirkemell körettel,roston csirkemell paradicsommal-sajttal körettel,paprikás csirke,vadas csirkecsíkok spagettivel,"rozsdás" csirkeszárny körettel, csirkemáj rizottó,tavaszi csirkemell körettel,zöldborsós-gombás csirkeragu rizzsel,magyaróvári sertésszelet körettel, bakonyi szelet galuskával,fűszerbundás sertésszelet körettel, brassói, sertéspörkölt galuskával, bajor sonkás galuska,rántott sajt körettel,rántott gombafej rizzsel, gombapaprikás galuskával, tojásos galuska, milánói spagetti,

Desszertek :

palacsinta /túrós,lekváros,diós,kakaós/, gesztenyepüré, meggyes rétes,fagyi,túró gombóc

Regős Vendéglő Budapest képei

Regős Vendéglő Budapest vélemények

Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Régi vágású, tradicionális magyaros étterem a 6. kerületben, pár percnyi sétára az Andrássy úttól. A boltíves pincehelyiséget a 70-es-80-as évek retró stílusában rendezték be. Sok asztalt tömörítettek be a kissé szerencsétlen kialakítású - szinteltolásos - belső térbe, így a szomszédos asztaltársaságok akarva-akaratlanul is belehallanak még a halk beszélgetésekbe is.

Realista TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24.
Középkategóriás, kellemes terézvárosi vendéglő. Fiatalos, udvarias kiszolgálással. Az ételek: semmi különleges, de jó íz, korrekt adagok, normális tálalással. Az italválaszték a kategóriának megfelelő, de a nem rendszeresen fogyó italok hőmérséklete, nem mindig kielégítő. Érzékelhető(és érthető), hogy a rendszeres vendégkörhöz alkalmazkodnak: fiatalok, kiscsaládok, menűfogyasztás, sörözés.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város közepén, de egy kevésbé forgalmas mellékutcában található. A parkolás fizetős, de emiatt mindig lehet helyet találni a közelben. Hangulatos pince vendéglő, kiváló ételekkel, jó ár-érték aránnyal. A kiszolgálás jó. Társasággal voltunk és mindenki megtalálta a maga ízlésének, igényének megfelelő ételt. Nagyon jól éreztük magunkat.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Nagyon finom volt az étel a kiszolgálás nagyon figyelmes a gulyás leves világra szóló és a zenészek kiválóak! Köszönjük! Minden remek volt! A hangulatot a zene adja meg nagyon kivàló! Ha hazautazunk biztosan megyünk még vacsorázni és szép éttermi zenét hallgatni! Nagyon tetszett az egész családnak!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.018,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.421 - 6.141,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.548 - 23.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.03.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2020.11.27. - 2021.11.28.

Szállodák Budapesten és környékén
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)