Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest

a 4351 budapesti étterem közül
Hely jellege
önkiszolgáló, ételbár
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem BudapestRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest

1 vendég értékelése alapján

2022.01.03-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
85.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től csodás félpanzióval

Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 25.egyedül járt itt
Zuglóban mentem az Örs vezér tere felé, és megpillantottam ezt a helyet. Éppen ehetnék-idő volt. Valami lakótelepi üzletsor egyik vége lehet. Én csak annyit láttam, hogy Önkiszolgáló étterem. Ok, jó lesz. Valami elhanyagolt, rendezetlen terület van előtte, mindenki ott parkol, ahol éppen tud. Kissé sáros, kikopott fű is van.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
5Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Repeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Külső képRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Étel/italRepeta Tanya Önkiszolgáló Étterem Budapest - Belső