Retro Múzeum Bisztró Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Retro Múzeum Bisztró Budapest vélemények

Gyenge 2024. január 14.barátokkal járt itt
Budapest belvárosában 2021 nyarán nyitott meg ez a furcsa múzeum, amely Magyarország előző kommunista-szocialista rendszerébe kacsint vissza, az 1960-1990 közötti évtizedekre. A múzeumba érdektelenség okán nem volt kedvünk bemenni, 4800 Ft-ért főleg nem.
Retro Múzeum Bisztró Budapest - BelsőRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - MosdóRetro Múzeum Bisztró Budapest - MosdóRetro Múzeum Bisztró Budapest - MosdóRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - BelsőRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - BelsőRetro Múzeum Bisztró Budapest - BelsőRetro Múzeum Bisztró Budapest - BelsőRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étlap/itallapRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - BelsőRetro Múzeum Bisztró Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. október 1.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes helyet alakítottak ki a múzeummal karöltve. Ajánlatuk a Bambi, zsíros deszka ,
virsli mustárral. Gyermekkorom divatos kajái. Amellett a retro cukorkák, csokik és mai sütemények. A kellemes élményt egy régi zenegép szolgáltatja, melyből Ihász Gábor, Máté Péter stb. dalait lehet előcsalogatni.
Retro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - EgyébRetro Múzeum Bisztró Budapest - Külső képRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Étel/italRetro Múzeum Bisztró Budapest - Belső