Rizsvirág Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Rizsvirág Budapest vélemények

2055
Szörnyű 2019. július 5., csoporttal járt itt
Az utóbbi idők egyik legpocsékabb éttermi élménye. Napok óta hivatalosak voltunk ide, nagyobb csoport, asztalfoglalás, és én nagy várakozással mentem este, hogy na, végre nem egy kínai gyorsbüfé a megszokott átlagkínálattal, hanem egy autentikus hely, ide nem nagyon járnak magyarok, abszolút a kínaiaknak van fenntartva, ők vannak otthon, és ős esznek igazi hazai ízeket itt.
Rizsvirág Budapest - Étel/italRizsvirág Budapest - Külső képRizsvirág Budapest - Külső képRizsvirág Budapest - BelsőRizsvirág Budapest - BelsőRizsvirág Budapest - BelsőRizsvirág Budapest - EgyébRizsvirág Budapest - Étel/italRizsvirág Budapest - Étel/italRizsvirág Budapest - Belső
Kiváló 2018. június 15.családjával járt itt
Nagyobbik lányom javaslatára próbáltuk ki a helyet, mivel ő már Kínában is járt hasonlóban, illetve itt is volt már barátokkal, és elmondása szerint valóban tardicionális a kialakítás, a jelleg, és az étkezés módja is. Belépve egy szép étterembe jutunk, ahol az asztalok közepén főző edény van, erről kapta a nevét az étkezés módja is a hot pot, ami forró fazekat jelent.
Rizsvirág Budapest - Étel/ital