Rukkola Budapest

Fagus Hotel Sopron

Rukkola Budapest vélemények

2076
Kiváló 2022. május 27.egyedül járt itt
Mit tegyek, ez volt az egyik legjobb kávézós kaland ma. Mire kisétáltam a Palotanegyed belsejéből, ahol vidáman lomtalanítottunk egy irodában, bevallom, megszomjaztam. Pont ide kellett jönnöm. A régi mozi előtt megálltam, mindig valami szívszorongós nosztalgia fog el a régi mozik iránt, itt meg hát ugye. . .
Rukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Étel/italRukkola Budapest - BelsőRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Egyéb
Átlagos 2017. január 22.egyedül járt itt
A Kálvin térnél található, szimpatikus, fiatalos salátázó, ahová már régóta szerettem volna benézni, és enni valami finomat. Színes, vidám a belső tér is, a bal oldali falon a különböző színekre keresztelt salátakombinációkat (990-1490 Ft közötti árakon) mutatják be részletes leírásokkal, az apró pult felett pedig a menü kombinációk (990 Ft) olvashatóak.
Rukkola Budapest - Étel/italRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - BelsőRukkola Budapest - BelsőRukkola Budapest - BelsőRukkola Budapest - Étel/italRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Étlap/itallapRukkola Budapest - BelsőRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Külső képRukkola Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2017. január 13.egyedül járt itt
A Rukkolába tavaly februárban néztem be. Elég kicsi a beltér, a galéria nincs a vendégeknek megnyitva. Egy frissen préselt narancslevet akartam inni, de elromlott a facsarójuk, így egy teát kértem. Főleg egyetemisták járnak ide, vélhető, hogy zömük a közelben működő Károli Gáspár Református Egyetemre jár.