Salad Box - Fővám tér Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Salad Box - Fővám tér Budapest vélemények

2055
2018. április 21.egyedül járt itt
Nos, nem szívesen mondanék ellent az előttem író, sokat látott és evett kollégának, de nekem nem volt ez ma ilyen negatív élmény. Éppen itt kopogtatott belül az éhség, végig a rakparton teleültek mindent a turisták, és itt láttam egy szabad piaci rést, ahová benyomulhattam.
Salad Box - Fővám tér Budapest - BelsőSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/italSalad Box - Fővám tér Budapest - BelsőSalad Box - Fővám tér Budapest - Külső képSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/italSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2018. február 5.egyedül járt itt
A Salad Box is egyre több éttermet nyit a városban. Frissen készült saláták, a pultban számtalan zöldség, melyekből szabadon választhatunk kombinációt, de vannak előre kialakított menük is. Eddig főleg bevásárlóközpontokban vertek tanyát, de ez az új egységük a Fővám téren kapott helyet.
Salad Box - Fővám tér Budapest - Külső képSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/italSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/italSalad Box - Fővám tér Budapest - BelsőSalad Box - Fővám tér Budapest - BelsőSalad Box - Fővám tér Budapest - BelsőSalad Box - Fővám tér Budapest - BelsőSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/italSalad Box - Fővám tér Budapest - Étel/ital