Saloniki Gyros Taverna Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók

Saloniki Gyros Taverna Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. március 28.egyedül járt itt
Nem tudom, miért gondoltam nagyobbnak. . . talán azért, mert a Haller utca sarka felől vagy 10 méteren át folytatódik a kiírás, hirdetés. aztán, amikor belépsz,, kiderül, hogy csak egy ilyen kis gyorspult, meg a fal mellé szerelt evőpult, felülős székekkel. Amikor bent voltam, nem evett ott senki. Néha előfordult, hogy bejött valaki.
Saloniki Gyros Taverna Budapest - BelsőSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - BelsőSaloniki Gyros Taverna Budapest - Étel/italSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - Külső kép
2023. március 17., kollégákkal járt itt
A gírosz vagy kebab kérdésre az én válaszom egyértelműen a gírosz, nekem jobban bejön a görög stílusú elkészítési mód. Hogy mely nemzeté volt az ötlet eredetileg, abba nem mennék bele, egyébiránt fogalmam sincs. De lehetett bármelyik - görög, török, arab - hiszen sok évszázados, sőt évezredes, jelentős gasztronómiával rendelkező népekről beszélünk.
Saloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - EgyébSaloniki Gyros Taverna Budapest - Egyéb