Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,6
étterem, ételbár
Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest
Séf Asztala - WestEnd City Center BudapestSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest vélemények

2018. december 29.barátokkal járt itt
Elég sok idő telt el, míg sikerült meglátogatni a Séf Asztala nevű helyet, amit rögtön a megnyitása után a listámra helyeztem, elvégre Wolf András a kedvenc séfjeim egyike. Mivel nem vagyok nagy rajongója a rántott húsnak, kétség nem volt abban a tekintetben, hogy kolbászt kérek, abból is a három darabosat, amiből mindegyik másféle.
Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső képSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/ital
2018. június 2.egyedül járt itt
A Séf Asztalában, a Westendben a nyitás körüli hájp-időszakban jártam, vegyes, de inkább több negatív, mint pozitív benyomást szerezve. Azóta gondoltam, már belakták magukat, ideje újra tesztelni a helyet, már csak azért is, mert a Westend éttermes szigetén-utcáján nem nyílnak olyan sebességgel az új helyek, hogy mindig újat tudjak próbálni és értékelni.
Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső képSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - EgyébSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - EgyébSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső képSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső képSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső képSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső képSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Belső
Átlagos 2017. augusztus 8., kollégákkal járt itt
Mikor megláttam a húsok nagyságát őszintén szólva meglepődtem. Két picike rántott hús egy kevéske káposztasalátával. 2100 ftot fizettünk és kaptunk mellé egy pohárka limonádét. Lehet van ínyenc rántott hús, de én nem éreztem magam elbűvölve. Kértünk két hatalmas szelet kovászos kenyeret, amivel együtt viszont már jóllaktunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2017. június 4., kollégákkal járt itt
Nincs sokféle alaplehetőség, de a kiegészítőkkel majdnem a végtelenségig variálják a választékot. Nagy trükk! Kolbász menüt kértem. 4+2 döntés vezet a végeredményig: 1: Melyik kolbászt a négyféléből? 2: Hány db kolbászt? 3: Milyen körettel? 4: Milyen mustárral? 1. Bónuszkérdés: Milyen kenyeret? 1. Bónuszkérdés: Milyen italt?
Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - BelsőSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Étel/italSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - EgyébSéf Asztala - WestEnd City Center Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. február 25.egyedül járt itt
A Konyhafőnök tévéműsorban is feltűnt Salon mesterszakácsa, Wolf András gondolt egy merészet, és a Westend Bevásárlóközpontban, a gyorséttermes soron nyitotta meg legújabb étkezdéjét, ahol a kínálat nincs túlbonyolítva, viszont minőségi alapanyagokból professzionális módon készítik el az ételeket.