Shrimpy Street Food Bar Budapest

05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Shrimpy Street Food Bar Budapest vélemények

Kiváló 2021. szeptember 11.barátokkal járt itt
Isteni hal levest ettem itt és amiket ezen felül kóstoltam minden igazán ízletes volt. Friss, gusztusos. Az eredi gyümölcsös limonádé extra finom. A kiszolgálás figyelmes volt. A 18. kerultben a Szarvascsárdánál található az Üllői úton az etterem. Van egy hátsó kisebb terasza is a belső udvarban parkolni is lehet. Csak ajánlani tudom!
Shrimpy Street Food Bar Budapest - EgyébShrimpy Street Food Bar Budapest - EgyébShrimpy Street Food Bar Budapest - EgyébShrimpy Street Food Bar Budapest - Egyéb
Kiváló 2020. október 4.egyedül járt itt
Egy igazán remek halas és tengeri herkentyűs kisvendéglő a 18. kerületben, az 50-es villamos megállójában, a Lőrinci Piac közelében, az Üllői út külső részén. Bár magukat street food bárként határozták meg, de teljesen jól kialakított, normál asztalokkal rendelkező beltér várja a helyben étkezni szándékozó vendégeket is, 2 szinten.
Shrimpy Street Food Bar Budapest - EgyébShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - MosdóShrimpy Street Food Bar Budapest - Külső képShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Külső képShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2020. március 6.gyerekekkel járt itt
Teljesen mediterran feeling, csodás ízek amelyik bármelyik tengerparti étteremmel felvenné a versenyt
Kiváló 2019. június 29.családjával járt itt
Nagyon hangulatos étteremben, kifogasolhatatlan gasztro élménnyel fogadnak mindig a shrimpyben :)
Kiváló 2019. június 6.egyedül járt itt
Hónapok óta szerepel a felkeresendők listáján, de valahogy mindig elmaradt. Talán mert a párom nem olyan herkentyű-rajongó, mint én (megeszi, ha nincs más…), és annyira kiesik a szokásos útvonalunkból, hogy nem lehet „véletlenül” betévedni, ha megéhezünk. A helyiségben mindössze két kétszemélyes asztalka és egy magasabb, hosszabb asztal van bárszékekkel.
Shrimpy Street Food Bar Budapest - Külső képShrimpy Street Food Bar Budapest - BelsőShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - EgyébShrimpy Street Food Bar Budapest - Étlap/itallapShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/italShrimpy Street Food Bar Budapest - Étel/ital
Átlagos 2019. március 26.a párjával járt itt
Én nem rajongok a tenger gyümölcseiért, ezért nem is vállalok be semmi ilyesmit, de párom ki akarta próbálni, ezért elkisértem. A különleges tengeri kínálat láttán már egészen sajnáltam magam, hogy ezeket én szeretem. Maradtam a hagyományos fish&chips-nél, ahol mind a steak burgonya, mind a panir kőkemény volt.
Kiváló 2019. március 21.gyerekekkel járt itt
A Kincsem Parkban megrendezett Food Truck Show keretében kóstoltuk a Shrimpy Food Bar ételeit, ami nekem nagyon bejött, de nemcsak nekem, hanem az egész családnak. A repertoárban mindenféle tengeri halas, rákos fogás szerepel, jellemzően keleti-ázsiai fűszerezéssel.
Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
A thai leves végre olyan volt, amelynek lennie kell! Az összes többi étel is kiváló volt. Ár-érték arány is nagyon barátságos. A személyzet kedves és segítőkész. Mindenkinek ajánlom, aki halimádó, nem fog csalódni, bármit is rendel. Az előételként ajánlott fekete kagyló simán elmegy főételnek, egyszerűen fantasztikus volt. A csoki szuflé is nagyon finom volt.