BálintKriszti

BálintKriszti adatlapja

Regisztráció2019.02.11
Utoljára itt2020.03.20

2019. március 26., üzleti partnerrel járt itt
Egy cég partnertalálkozójára kísértem a férjemet. Nyilván a cég is mindent megtett azért hogy a vendégek jól érezzék magukat, de hotel szolgáltatásaival is teljes mértékben elégedettek voltunk. Az ételek kíválóak voltak, a reggelinél a szokásos menün kívül, helyben, frissen készített rántottát és tócsnit kaptunk.
Felhasználó fényképei:
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad - La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad -
Gyenge 2019. február 17.gyerekekkel járt itt
Vacsorázni szerettünk volna egy névnap alkalmából. Nem volt eltervezve, az ötlet hirtelen jött. Egy jópofa kis éttermet kerestem volna, de szombat lévén sehol nem volt már hely. Az ötleteimet kimerítve, végső próbálkozásként beírtam a google-be, hogy "jópofa éttermek, budapest". A már általam felhívott éttermeken kívül, kidobta a Fanyűvőt.
2019. április 3., kollégákkal járt itt
Többször jártam már ebben az éteremben. Voltam családi születésnapon, volt kollégák találkozóján, munkahelyi karácsonyi összejövetelen többször is. Az étterem nekünk résztvevőknek minden alkalomra megfelelt, és az étterem minden alkalomra kellően fel is készült. A ételek mindig ízlettek, az adagok rendben voltak.