Somfa Cukrászda - Buda Budapest

2,8Kiszolgálás
2,5Hangulat
2Ár / érték
3,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
11.21-12.22.
Hotel FIT Hévíz
58.950 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Somfa Cukrászda - Buda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
Átlagos 2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Az @rc kiállítás után a Bikás parkban eszünkbe jutott, hogy talán fagyizhatnánk egyet. Itt van szemben egy cukrászda a piac oldalán. Belegondolok, itt laktam évekig pár utcányira, nejem meg itt dolgozik párszáz méterre most is, de talán még sohasem jártunk itt. Pedig milyen nagy. De valahogy nincs benne semmi csábító.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Somfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2386 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67943 feltöltött kép
Átlagos 2017. december 9.egyedül járt itt
A 4-es metró Bikás park megállójában, a szolgáltatóház földszintjén található, viszonylag nagy alapterületű, kívül-belül retró hangulatot árasztó cukrászdája. Az ittjartam. hu- n is szerepel, hogy Pesten, Kőbányán is van egy másik egységük, ahol korábban már jártunk fagyizni, de igazából nem emlékszem egységes arculatra.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Somfa Cukrászda - Buda Budapest - Külső képSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - BelsőSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Étel/italSomfa Cukrászda - Buda Budapest - Belső
Még több kép (5 db) >>
Gyenge 2017. október 2.gyerekekkel járt itt
Vidékről érkeztünk látogatóba gyermekeinkhez, unokákhoz. a Bikás parki játszótér után tértünk be egy kis sütemény fogyasztásra. Leülni nem tudtunk, mert minden asztal foglalt volt, ezért a pultnál várakoztunk. . . sokáig. Az egyik hölgy kiszolgálta az előttünk érkezőt, a másik mosogatott kényelmesen.
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Gyenge 2017. augusztus 16.egyedül járt itt
Nekem nagy csalódást okozott, mivel mindig tele van, azt hittem, hogy jó. De aztán rájöttem, hogy azért van tele, mert a 4-es metró megállójánál van, a Bikás parknál, ahol mindenki szeretne egy jó fagyit, hűvösebb időben sütit enni. Többször vettem náluk sütit, és habár mindenevő vagyok édességek terén, mégis volt, ami a kukában landolt.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás