szonjarita

szonjarita adatlapja

Regisztráció2017.07.16
Utoljára itt2024.02.28

Gyenge 2017. augusztus 16.egyedül járt itt
Nekem nagy csalódást okozott, mivel mindig tele van, azt hittem, hogy jó. De aztán rájöttem, hogy azért van tele, mert a 4-es metró megállójánál van, a Bikás parknál, ahol mindenki szeretne egy jó fagyit, hűvösebb időben sütit enni. Többször vettem náluk sütit, és habár mindenevő vagyok édességek terén, mégis volt, ami a kukában landolt.
Kiváló 2017. július 16.barátokkal járt itt
Sokszor megyek a Tranzitba, amikor barátnőkkel, barátokkal találkozom. Kiváló hely első randira is. Egyedül is jártam már itt, remekül lehet itt dolgozni, közben kávézni, vagy valamilyen szuper desszertet enni. Kint is, bent is nagyon klassz. Sajnos egy kicsit drága, de néha belefér, mert nagyon jó.
2017. július 16.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely, vegetáriánusként is tudtam jót enni. Te válogatod össze, hogy mit kérsz, - és nagyon rugalmasak. Én pl. nem kértem tojást a rizsre, semmi akadálya. Van lehetőség arra, hogy amit nem ettél meg, azt magadnak elcsomagold kikészített kis dobozba. Különleges jegesteák és desszertek is vannak.