A Sonkás - Fény utcai Piac Budapest

2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

A Sonkás - Fény utcai Piac Budapest vélemények

Átlagos 2018. július 4.egyedül járt itt
Ez az egyetlen hely, amiért Pestről érdemes néha a Fény utcai piacra átmennem. A száraz sonkákon és szalámikon kívül kapható még gyanús romlékony áru is. Nekem is hiányzik az etetőpult vagy asztal-székekkel, meg a fogpiszkálóra rakott kóstoló. Előregyártott szendvicsek sincsenek.
Az árak nincsenek elszállva. Kísérletezni a pástétomokkal és a nyers kolbászkákkal nem merek.
Kiváló 2018. július 4.a párjával járt itt
Korábbi Ittjártam értékelések alapján kerestük fel a helyet, mit mondjak, a különböző nemzetiségű és fajtájú sonkák, kolbászok és szalámik közötti tobzódásnak csak az ember anyagi lehetőségei szabnak határt (illetve az sem, mert az ember még ebből is venne, meg még abból is, aztán a számla meg viharsebesen kúszik fel az egekbe, de a jó minőséget itt is meg kell fizetni).
Kiváló 2018. június 29.egyedül járt itt
Zseniális hely, szenzációs kínálattal és kedves kiszolgálással. Még soha nem csalódtam, ha náluk vásároltam. Kedvencem, a békési szalámi náluk mindig kapható. Olyan termékeik is vannak, ami ajándéknak is tökéletes.
A Fény utcai piacon van még egy sajtos üzletük is, azt is érdemes meglátogatni, szintén elképesztően bőséges a sajtválaszték!
És ár/érték arányban is korrektek.
Kiváló 2018. június 28.egyedül járt itt
Kitűnő prémium kategóriás húsáruk a Fény utcai piac emeletén a világ különböző országaiból, akik húsban "számítanak". Iberico sonka, olasz és spanyol szalámik, kolbászok, szlovén sonka, dúsan megpakolt kirakatban, mi szem-szájnak ingere. Finom illatok vonzzák az érdeklődőket.
A Sonkás - Fény utcai Piac Budapest - Külső képA Sonkás - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italA Sonkás - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italA Sonkás - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italA Sonkás - Fény utcai Piac Budapest - Külső kép