Sparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest

3,7
gyorsétterem, ételbár
Sparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest
Sparhelt Étkezde - Belvárosi Piac BudapestSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Sparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest vélemények

2020. március 26.egyedül járt itt
A Hold utcai éttermek közül lassan már mindet kipróbáltam, most ez az étterem került sorra. Eddig mindig hatalmas sor kígyózott előtte, a korona vírusnak köszönhetően látogatásomkor alig volt valaki, pár nap múlva be is zárt az étterem a vírusveszély elmúltáig. A piac talán legolcsóbb étterme, a rántott sajt steak burgonyával 1200 Ft, jól is lehetett lakni vele.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2015. november 20. járt itt
A Hold utcai vásárcsarnok vonatkozásában határozott és reális tervem, hogy minden egységet végigjárok. Már nem sok van hátra. A minap többek között a Sparheltre is sor került, amikor megláttam a szép nagy fasírtokat 250 forintért darabját, megdobbant a szívem. Főzelék a fasírt mellé csak tökből volt, hát azt kértem.
Sparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - EgyébSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
Átlagos 2015. szeptember 17., kollégákkal járt itt
A Hold utcai piac emeleti galériás részére az elmúlt 1 évben teljesen betelepült étkezdékkel. A Vörös Homár és a Séf utcája mellett kevésbé felkapott helyek is nyíltak, amelyeknek annyi előnyük van az előbb említett trendi bisztrókkal szemben, hogy árban kedvezőbbek és nagyobb eséllyel lehet szabad helyet találni.
Sparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - BelsőSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étlap/itallapSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Külső képSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - BelsőSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Külső képSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - BelsőSparhelt Étkezde - Belvárosi Piac Budapest - Külső kép