Spatula Cafe Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj

Spatula Cafe Budapest vélemények

2076
Kiváló 2024. február 14.barátokkal járt itt
Ez egy többkörös odaszokás volt. Először éppen bebotlottam zárás előtt 10 perccel egy kedd délután, aztán mégis kisírtam magamnak egy kávét, amit a drága nő, aki bonyolult, kőkemény, de belül érző lélek, egy csudacuki mackóval díszített fel, így rögtön imádni is kezdtem a helyet.
Spatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - EgyébSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - EgyébSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - EgyébSpatula Cafe Budapest - EgyébSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - EgyébSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - EgyébSpatula Cafe Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. május 11.egyedül járt itt
Kb. fél évvel ezelőtt megnyitott kávézó és reggeliző a Bartók Béla úton a Balkán Grill közelében. Kis galéria, barátságos berendezés némi skandináv-IKEÁ-s beütéssel és érdekes, egyedi belsőépítészeti és dekorációs megoldásokkal. A "spatula" mellett ami igazán szembetűnő, az a számtalan kinyitott könyv, amelyekkel a falakat dekorálták.
Spatula Cafe Budapest - Külső képSpatula Cafe Budapest - Külső képSpatula Cafe Budapest - MosdóSpatula Cafe Budapest - MosdóSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - Étlap/itallapSpatula Cafe Budapest - Étlap/itallapSpatula Cafe Budapest - Étlap/itallapSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - Étel/italSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - BelsőSpatula Cafe Budapest - Külső képSpatula Cafe Budapest - Külső kép