Sport Cukrászda & Kávézó Budapest

Vidéki kikapcsolódás Sokorópátkán
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Sport Cukrászda & Kávézó Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 26.egyedül járt itt
Az ötvenes években ez egy menő hely lehetett. Na, jó, nem tudom, hogy akkor is ott volt-e már a Bank utcában ez a cukrászda, de hogy nagyon régen ott van, az biztos. És a berendezés, ill. a stílus sem változhatott túl sokat. Igazi retro hely! Én most egy jó minőségű meggyes torta szeletet és egy presszó kávét fogyasztottam.
2019. március 6.egyedül járt itt
A 90-es évektől 2017-ig mondhatni törzsvendégek voltunk, az akkori munkahelyem közelsége okán, most hosszabb kihagyás után jártam erre ismét. A stílus - retró - és a népszerűség - teltház pénteken kora délután - mit sem változott, a sütemények kínálata is hasonló. Árfekvés továbbra is barátságos, főleg 5.
Sport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Külső képSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Külső képSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/ital
2016. október 5.barátokkal járt itt
A Sport cukrászda igazi retro hely, ekként is konferálta be egy jóbarátom, akinek a munkahelye igencsak közel esik hozzá. Rendeltem egy Őrség Aranya névre hallgató 2016-os Országtortát, ami nem tartozott a legjobbak közé (Kolonics Zoltán és Auguszt Olga sztárcukrászok egybehangzólag állítják, hogy óriási a különbség az országtorta különböző megvalósítási szintjei között az egyes cukrászdákban.
Sport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - BelsőSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Étel/italSport Cukrászda & Kávézó Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Szülinapot ünnepelni tértünk be a belváros szívében lévő retró
hangulatot árasztó cukiba,egy kedves barátom ajánlására aki kifejezetten felhívta a figyelmünket az üzlet egyik specialitására a karamellás krémesre.
Hát nemhiába bíztam barátom ízlésében felejthetetlen élményeket szereztünk,és nem csak az elhíresült krémesnek köszönhetően,hanem már lehet kapni pici mini bejglit és a flódniuk íze is átlagon felüli.
Az árak a belvároshoz mérten még mérsékeltek is.
Átlagos 2015. október 22., kollégákkal járt itt
A Sport Cukrászdáról tavaly írtam már egy értékelést, de úgy gondolom, hasznos lehet az esetleges jövőbeli látogatók számára, ha aktualizálom a benyomásaimat. Ahogy korábban írtam, nagyon gyakran, heti rendszerességgel jártunk a Sport Cukiba a munkatársaimmal, helyben is ettünk sütit és kávéztunk, de sokszor vásároltunk elvitelre is.
Kiváló 2014. április 29., kollégákkal járt itt
Úgy érzem, szinte már törzsvendégek leszünk ebben a cukrászdában. . . sajnos túl közel van hozzánk, és sajnos túl finomak a sütik. Maga a cukrászda amolyan régi 60-70-es éveket idéző dizájnnal, retró hangulattal rendelkezik. Néhány kis asztalnál le is lehet ülni, de a többség inkább elvitelre csomagoltat.