Starbucks - Árkád Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Starbucks - Árkád Budapest vélemények

Kiváló 2017. július 25.egyedül járt itt
A budapesti plázák közül az Árkádot nem igazán kedvelem, túlságosan nagy, nem átlátható, olyan, mint egy végtelen labirintus, rengeteget kell gyalogolni az egyes üzletek közül, szerintem nem jó az elosztása, felépítése. A parkolója hatalmas, de könnyű benne eltévedni, mert minden szint és oldal ugyanúgy néz ki.
Starbucks - Árkád Budapest - Külső képStarbucks - Árkád Budapest - BelsőStarbucks - Árkád Budapest - Étel/italStarbucks - Árkád Budapest - Étel/italStarbucks - Árkád Budapest - Étlap/itallapStarbucks - Árkád Budapest - Étel/italStarbucks - Árkád Budapest - Étlap/itallapStarbucks - Árkád Budapest - BelsőStarbucks - Árkád Budapest - BelsőStarbucks - Árkád Budapest - BelsőStarbucks - Árkád Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
2017. június 4.gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk ezen a helyen, többször fordult már elő, hogy vásárlás után beültünk ebbe a kávézóba. Szeretem a hely hangultát, a személyzet mindig nagyon barátságos, mosolygós, figyelmes. Mindenkitől megkérdezik a keresztnevét, amit ráírnak a poharára, ezzel is erősítve bennünk azt az érzést, hogy "értünk vannak", ezáltal is kialkítva egy közvetlenebb viszonyt.
Starbucks - Árkád Budapest - Étel/italStarbucks - Árkád Budapest - Étel/italStarbucks - Árkád Budapest - Étel/italStarbucks - Árkád Budapest - Étel/ital
2017. március 23.a párjával járt itt
A karácsonyi bevásárlás során bukkantunk a kávézóra az Árkádban (kicsit messzebb található a bevásárlóközpont központi gyorséttermi részétől), alapvetően azért álltunk meg, mert különleges, egyedi pörkölésű kávék kínálták magukat szép csomagolásban, melyekből ajándéknak vettünk.