Steam Budapest Budapest

Steam Budapest Budapest
Steam Budapest BudapestSteam Budapest Budapest
Steam Budapest BudapestSteam Budapest Budapest

Steam Budapest Budapest bemutatkozása

Elegáns bár, bisztró és kávézó egyben. Hangulatának és kínálatának köszönhetően fiatalok és idősek is jól érzik magukat, konyhájuk nemzetközi. A séf Agnecz Gergő.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Steam Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 1.barátokkal járt itt
Tavaly ősszel, a nyitásuk után nem sokkal már írtam egy hosszabb értékelést a Steamről, elsősorban a konyha teljesítményére fókuszálva egy hétköznapi ebédmenün keresztül, akkor az étterem belső zárt részében a földszinten ülve. Most újabb látogatásra került sor, ezúttal estefelé, egy kedvező koktélakcióra "haraptunk rá".
Steam Budapest Budapest - BelsőSteam Budapest Budapest - Étlap/itallapSteam Budapest Budapest - Étlap/itallapSteam Budapest Budapest - Étel/italSteam Budapest Budapest - Étel/italSteam Budapest Budapest - Étel/italSteam Budapest Budapest - Étel/italSteam Budapest Budapest - BelsőSteam Budapest Budapest - MosdóSteam Budapest Budapest - BelsőSteam Budapest Budapest - Külső képSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - EgyébSteam Budapest Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. október 7.egyedül járt itt
Ismét elkezdődött az őszi Étteremhét rendezvény, így átnéztem a részt vevő éttermeket, melyikben nem jártam még, illetve melyik van elérhető közelségben, a belvárosban? Így találtam rá új résztvevő étteremként a STEAM-re, amely történetesen az első igazi munkahelyem helyén található az V.