Stifler Bar Budapest

2024.05.31-ig
Hotel FIT Hévíz

Stifler Bar Budapest vélemények

Szörnyű 2021. december 4., kollégákkal járt itt
Koszos, drága, higiénia 0 jelenléte, kifejezetten bunk és lassú kiszolgálás, 5 en álltak a pultban, ebből ketten dolgoztak, három fő csak nézte őket. Messziről el fogom kerülni a helyet.
Kiváló 2019. május 21.barátokkal járt itt
A barátom szülinapjára foglaltam le egy asztalt. Már a buli előtt egy hónappal felvettem velük a kapcsolatot, nagyon korrektek voltak, az apróbb módosításokat is kedvesen fogadták. Aznap bevihettem korábban a tortát és a díszítést is. A pult melletti asztalt kaptuk, nem kellett sokáig sorban állnunk az italokért. Az árak illenek egy budapesti belvárosi szórakozóhelyéhez.
Kiváló 2018. május 2.barátokkal járt itt
Hét pasi. Mindegyik Classic burgert evett. Mindenkinek ízlett. A PÖRZSANYAGOK szenzációsak: a pirított sajt íze zseniális, a saját húspogácsa csúcs, szerintem a szószuk is saját, mindez harmonikus, nyelvünknet tetsző ízzé áltt össze. Még egy pacsi a Séf Úrnak!
Stifler Bar Budapest - Belső
Kiváló 2016. május 7.egyedül járt itt
A bár mint ahogy a neve is sugallja amerikai jellegű. Eredetileg csak azért jöttem mert megláttam azt hogy itt biliárd is van. Hát ha már bejöttem gondoltam iszom valamit. Végül a gyömbérre esett a választás. Ittam még egy alkoholmentes koktél is kifejezetten finom volt. A hely negativumba a wc tisztasága meg az hogy sok a kommersz ital.